Entry-header image

O Apartmáne Taktik

 
 

KOMFORT A RELAX ZA SKVELÉ CENY

Vitajte v Apartmáne Taktik

Apartmán Taktik je novopostavený penzión vo Veľkom Mederi v blízkosti Termálneho kúpaliska s celoročnou prevádzkou Vám ponúka výhodné , príjemné a rýchle ubytovanie v tichom prostredí. Vzdialenosť od Termál parku je cca 150 m, 5 minút peši. Ubytovacia kapacita je 64 lôžok, 16 apartmánov.

Radi privítame k nám nie len dospelých, ale aj rodiny s deťmi. Keďže náš apartman má kapacitu až 64 lôžok, ubytovanie ponúkame aj pre veľké skupiny. 

Ponúkame nie len krátkodobé ubytovanie, ale aj dlhodobé pre robotníkov. 

Apartmány sú vybavené kompletne zariadenou kuchyňou, ktorá je vybavená chladničkou, dvoj platňou, mikrovlnkou, kanvicou, varným náčiním a príborom. Každý apartmán má vlastné sociálne zariadenie, TV-SAT, internetové pripojenie -WIFI. Izby sú priestranné, dvoj-, troj- až štvorlôžkové.

Možnosť posedenia na terase, alebo pod krytou terasou a grilovanie. Pre deti máme ihrisko.
Parkovanie je zabezpečené v priestore areálu s chráneným kamerovým systémom. Parkovať môže u nás nie len auto, ale aj autobus. Poskytujeme zvýhodnené čipové náramky na celodenný vstup do Termál parku Veľký Meder s možnosťou jedného opustenia areálu.

https://www.youtube.com/watch?v=EuBK44vMNzk
 
 
 
 
 

VHODNÝ PRE RODINY S DEŤMI

Rodiny si u nás pobyt obľúbili…

Rodiny s deťmi si u nás pobyty veľmi obľúbili. Vzhľadom k tomu, že sa pár metrov od nášho penziónu nachádza Termál Park, kde sa vaše ratolesti môžu vyšantiť. Náš penzión taktiež disponuje vlastným detským ihriskom a ďalšími atrakciami pre vašich najmenších, zatiaľ čo vy si môžete vychutnať šálku kávy na našej terase alebo grilovačku v altánku.

 
 
 
 

HLADNÍ NEZOSTANETE…

Stravovanie…

Stravovanie pre záujemcov je možné zabezpečiť v neďalekej reštaurácii. Od nás do reštaurácie Vás zobere Taxi služba Zadarmo. V reštaurácií majú každý víkend (piatok, sobota) živú hudbu.

Ubytovanie vhodné pre širokú vrstvu návštevníkov – pre rodiny s deťmi, pre mladých, aj pre seniorov. K nám si môžete zobrať so sebou na rekreáciu aj svojho štvornohého miláčika. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, skupinky turistov, mladých, aj seniorov.